DOPORUČ A ZÍSKEJ ODMĚNU - MAFFILIATE

Co je Maffiliate

Maffiliate je jednoduchý benefitní program, který propojuje to nejlepší z affiliate a věrnostních programů.

 

V Maffiliate e-shop odměňuje zákazníky za nákupy, sdílení a doporučování jejich oblíbených produktů. Zákazníci pak v Maffiliate sbírají věrnostní body – tzv. Maffiny, za které si pak můžou vyměňovat slevy a různé výhody jako odměnu za loajalitu, doporučování a pravidelné nakupování.

Sdílejte a vydělávejte

Používat Maffiliate zvládne každý. Stačí si vytvořit účet a pak přes tlačítko Maffiliate na e-shopu vybrat možnosti, jak vydělat věrnostní body, tzv. Maffiny. Za ty si pak můžete zaměňovat slevové kupóny a různé další odměny, které určil e-shop.

 

Maffiliate zvládne odměnit různé tipy aktivit – sledování nebo sdílení na sociálních sítích, doporučení, nebo i úplně běžné nakupování. Stačí, když se do Maffiliate zákazník přihlásí přímo v e-shopu a může si vybrat, za co chce Maffiny získat. Pokud nakoupí nebo doporučí, dostane „zpátky“ 1 Maffin za každých 10 Kč z hodnoty nákupu jeho, nebo doporučované osoby.

 

Ve svém Maffiliate profilu uživatel vidí počet Maffinů a všechny získané kupóny. Navíc je zde i nabídka dalších e-shopů, které Maffiliate používají. Ty mohou uživatelé navštívit, získat Maffiny a celý součet všech Maffinů pak utratit na některých z nich.

Co má z Maffiliate e-shop?

Díky Maffiliate se každý spokojený zákazník může stát influencerem a doporučovat produkty, kterým věří. Zároveň jednotlivými aktivitami zákazník pomáhá e-shop zviditelnit, za co dostává odměnu v  podobě Maffinů. V neposlední řadě pak Maffiliate e-shopu přináší možnost lépe přesvědčit nové zákazníky ke koupi a ty stávající odměňovat za věrnost, aniž by musel investovat do složitého věrnostního programu. Vyhrávají tak všichni.

 

Teď už vám nic nebrání najít si oblíbený produkt a pomocí ikony Maffiliate.me se registrovat a začít doporučovat. 

Podrobnosti a podmínky naleznete ZDE.