VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, v dnešních dnes prochází eshop aktualizací. Pokud Vám nebude cokoli fungovat, moc se omlouváme, ale určitě již brzy dáme do pořádku :)

DOPORUČ A ZÍSKEJ ODMĚNU - MAFFILIATE

Co je Maffiliate

Maffiliate je jednoduchý benefitní program, který propojuje to nejlepší z affiliate a věrnostních programů.

 

V Maffiliate e-shop odměňuje zákazníky za nákupy, sdílení a doporučování jejich oblíbených produktů. Zákazníci pak v Maffiliate sbírají věrnostní body – tzv. Maffiny, za které si pak můžou vyměňovat slevy a různé výhody jako odměnu za loajalitu, doporučování a pravidelné nakupování.

Sdílejte a vydělávejte

Používat Maffiliate zvládne každý. Stačí si vytvořit účet a pak přes tlačítko Maffiliate na e-shopu vybrat možnosti, jak vydělat věrnostní body, tzv. Maffiny. Za ty si pak můžete zaměňovat slevové kupóny a různé další odměny, které určil e-shop.

 

Maffiliate zvládne odměnit různé tipy aktivit – sledování nebo sdílení na sociálních sítích, doporučení, nebo i úplně běžné nakupování. Stačí, když se do Maffiliate zákazník přihlásí přímo v e-shopu a může si vybrat, za co chce Maffiny získat. Pokud nakoupí nebo doporučí, dostane „zpátky“ 1 Maffin za každých 10 Kč z hodnoty nákupu jeho, nebo doporučované osoby.

 

Ve svém Maffiliate profilu uživatel vidí počet Maffinů a všechny získané kupóny. Navíc je zde i nabídka dalších e-shopů, které Maffiliate používají. Ty mohou uživatelé navštívit, získat Maffiny a celý součet všech Maffinů pak utratit na některých z nich.

Co má z Maffiliate e-shop?

Díky Maffiliate se každý spokojený zákazník může stát influencerem a doporučovat produkty, kterým věří. Zároveň jednotlivými aktivitami zákazník pomáhá e-shop zviditelnit, za co dostává odměnu v  podobě Maffinů. V neposlední řadě pak Maffiliate e-shopu přináší možnost lépe přesvědčit nové zákazníky ke koupi a ty stávající odměňovat za věrnost, aniž by musel investovat do složitého věrnostního programu. Vyhrávají tak všichni.

 

Teď už vám nic nebrání najít si oblíbený produkt a pomocí ikony Maffiliate.me se registrovat a začít doporučovat. 

Podrobnosti a podmínky naleznete ZDE.

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení