Jak to funguje s naším doporuč a získej?

Maffiliate – podpořte náš e-shop a získejte zajímavé slevy!

Rádi vás opět vidíme na našem e-shopu a hned pro vás máme skvělé novinky. Líbí se vám naše produkty a chtěli byste nakupovat výhodněji? Vážíme si každého zákazníka, který u nás nakupuje a vždy jsme rádi, když nás někdo pochválí, nebo doporučí dál. Proto naše zákazníky rádi odměníme - benefitní program Maffiliate nám to jednoduše umožní.

Jak a za co můžu získat slevu?

Pokud u nás nakupujete, nebo jen chcete náš e-shop doporučit dál či sledovat na sociálních sítích, udělejte to přes Maffiliate. Za každou aktivitu získáte tzv. Maffiny a ty si pak můžete vyměnit za slevové kupóny.

 

Stačí kliknout na oranžové tlačítko ((m na levé straně vaší obrazovky, zaregistrovat se a kliknout na „Získat Maffiny“. Když uděláte některou z aktivit, dostanete odměnu v podobě Maffinů. Všechny odměny, které rozdáváme pak najdete v části „Uplatnit Maffiny“ a pokud máte v peněžence Maffinů dost, můžete si některou z odměn vybrat.

 

Jako odměnu získáte slevový kód ve stanovené výší s platností 3 dny, který pak můžete zkopírovat do políčka „Mám slevový kód“ v košíku. Z ceny vašeho nákupu se následně odečte suma příslušná vybranému kupónu.

 

A to nejlepší? Stačí nakupovat přihlášený v Maffiliate a Maffiny se vám budou automaticky připisovat. Z dokončeného nákupu získáte 1 Maffin za každých 10Kč jeho hodnoty, tedy až 10% zpátky!

 

Seznam momentálně dostupných odměn na našem e-shopu:

  • Registrace do Maffiliate
  • Poslání doporučení se slevovým kódem
  • Nákup na e-shopu
  • Like na Facebook stránce e-shopu
  • Follow na Instagram profil e-shopu
  • Sdílení e-shopu na vaši Facebook zdi

 

Ať žije doporučení!

Chcete někoho potěšit, doporučit mu produkt a ideálně ještě poslat nějakou slevu? Žádný problém! Doporučte náš e-shop, nebo některý z našich produktů přímo přes Maffiliate. Stačí kliknout na „Doporučit produkt / e-shop“, zkopírovat link a poslat ho dál.

Příjemce dostane tip na skvělý produkt a ještě k tomu extra slevu 3% z doporučení, kterou může použít i bez registrace! Potěšíte ho tak dvojnásobně. A nemějte strach, mysleli jsme i na vás – když doporučovaný nakoupí, získáte 1 Maffin za každých 10Kč z hodnoty jeho nákupu. Z tolika Maffinů se vám roztočí hlava!

Maffiliate je víc než jen slevy na našem e-shopu!

Pokud jste doteď váhali, jestli Maffiliate zkusit, tak tohle vás určitě přesvědčí – Nenakupujete u nás tak často, abyste si mohli užívat všech výhod Maffiliatu? Nevadí!

Všechny Maffiny, které získáte, se vám ukládají do jedné peněženky a můžete je uplatnit na kterémkoliv e-shopu zapojeném do sítě Maffiliate. A to samozřejmě platí i naopak. Získali jste Maffiny na jiném e-shopu a nevíte co s nimi? No tak je utraťte u nás – vyměňte si je za některou ze slev a udělejte radost sobě, nebo někomu blízkému našimi produkty.

 

Víc najdete na maffiliate.me nebo v uživatelské aplikaci app.maffiliate.me.