Lyofilizované liči v BIO hořké čokoládě s lyomalinami

Baleno ve sklenici.

Kombinace dokonale sladkého liči, bio hořké čokolády a kyselkavých malin, je absolutně úžasná. I přesto, že liči, obalíme čokoládou, zůstává pod čokoládou dokonale křupavé.

Skladem (>5 ks)
Kód: 3987
179 Kč / ks 160 Kč bez DPH 358 Kč / 100 g
Kategorie: Lyofilizované ovoce v BIO čokoládě
Záruka: 0,5 roku
Hmotnost: 0.05 kg
Složení: lyofilizované litchi, Bio 70 % hořká čokoláda (bio kakaová hmota, bio třtinový cukr, bio kakaové máslo, bio kakaový prášek), lyofilizované maliny
Vyrobeno v: Česká republika
Litchi
VEGAN BEZ LAKTÓZY BEZ CUKRU BEZ LEPKU

Lyofilizované liči v bio hořké čokoládě obalené v lyofilizovaných malinách.

Dlouho jsme vybírali bio čokoládu, která by nám vyhovovala. Nakonec jsme našli výrobce bio hořké čokolády, který zpracovává bio boby přímo z Peru. S kakaem z Peru máme už dlouholetou zkušenost a jsme s ním velice spokojeni, proto jsme si vybrali právě tuto kvalitní bio hořkou čokoládu. 

Hořká čokoláda má 70 % obsah kakaa. Nenajdete v ní žádné přídatné látky. Čokoláda obsahuje pouze 4 ingredience: bio kakaovou hmotu, bio třtinový cukr, bio kakaové máslo a bio kakaový prášek.

Liči je původem z Vietnamu a sami si ho lyofilizujeme. Máme tak jistotu, že liči, je před lyofilizací dokonale zralé. Naše lyofilizované maliny, ve kterých je liči obalené společně s bio hořkou čokoládou už bezpečně znáte. Kombinace dokonale sladkého liči, hořké čokolády a kyselkavých malin, je absolutně úžasná. I přesto, že líči, namočíme do čokolády, zůstává pod čokoládou skvěle křupavé.

Hmotnost: 50 g

#bezcukru #bezlaktózy #bezlepku #bio #novinka #raw #vegan #mlsanibezvycitek 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: