VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, moc děkujeme za Vaši přízeň v uplynulém roce. Moc děkujeme, že se Vás tolik vrací a že je Vás čím dál více, kteří ocení naši ruční práci a kvalitu naši potravin.  Od 22. 12. 2022 se budeme do 2. 1. 2023 věnovat výhradně rodině, proto všechny Vaše objednávky budou vyřízeny po tomto datu.  V období 2. - 6. 1. 2023 bude také probíhat inventura, proto může být expedice mírně prodloužena, bohužel, musíme to udělat, ať se nám dobře pracuje v celém roce. Prožijte překrásné Vánoce a v roce 2023 přejeme hlavně zdraví a mnoho osobních i pracovních úspěchů! Zdraví Viki, Miki, Leňa a Luba Bláhovi

Bílá čokoláda 40 % s českými jahodami 50 g - Míšina čokoláda

Limitovaná edice bude dostupná zase na jaře! 

Čokoláda BEAN TO BAR s obsahem lyofilizovaných jahod z naší produkce.

Čokoláda získala v roce 2019 stříbrnou medaili na prestižní mezinárodní soutěži International Chocolate Awards v Kodani.

Nás absolutně doma uchvátila. Jako bychom si namočili naši jahodu do luxusní čokolády.

V letních měsících je možné zakoupit ořechy v čokoládě, čokoládové produkty a výrobky, které potřebují specifickou teplotu do 25 °C, na Scuk.cz pod naší značkou, kdy se vozí chlazeným autem, nebo pouze přes osobní odběr v Zábřehu. Děkujeme za pochopení, ale výrobky by k Vám prostřednictvím dopravce nedorazily v pevném stavu.

Momentálně nedostupné
Kód: C001
124 Kč / ks 107,83 Kč bez DPH 2 480 Kč / 1000 g
Kategorie: Míšina čokoláda
Hmotnost: 0.05 kg

Bílá čokoláda 40 % s českými jahodami 50 g

Jemná bílá čokoláda s českými jahodami z naší dílny. Jahody se spolu s ostatními surovinami melou v kamenném mlýně. Díky tomu se všechny chutě krásně propojí a čokoláda získá barvu, chuť i vůni jahod. Nás absolutně doma uchvátila. Jako bychom si namočili naši jahodu do luxusní čokolády.

Nejsou použita žádná umělá barviva a dochucovadla. Čistá čokoláda bez Éček a chemických příměsí. 

 

Složení: kakaové máslo, sušené mléko, třtinový cukr, sušené jahody. Obsah kakaové sušiny nejméně 40 %.
Hmotnost: 50g

 

Na produkty mimo naši výrobu nelze aplikovat žádné slevy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: