Provizní systém

"Jedno správné doporučení je silnější než deset reklam."

 

Vážení partneři, zákazníci,

jelikož je naším cílem v Lyopotravinách přinášet prémiové výrobky a kvalitní suroviny od našich lokálních dodavatelů z Jeseníků, fungujeme již řadu let na základě prodeje během řemeslných trhů nebo prostřednictvím eshopu bez větší propagace a marketingu.

 

Všem našim zákazníkům ze srdce děkujeme za jejich přízeň. Protože mezi nimi jsou opravdu věrní jedinci, kteří rozdávají doporučení všude, kam přijdou, rozhodli jsme se přijít s provizním systémem, jehož cílem je odměnit snahu vás všech podpořit naši rodinnou firmu.

 

Provize je v současné době stanovena na 5 % ze všech prodejů, které zákazníci uskuteční po kliknutí přes váš jedinečný odkaz. Není třeba se obávat! Od prvního kliknutí se počítá období 3 měsíců, kdy si systém automaticky zapamatuje, že zákazník přišel z vaší strany a odměna se vám vypočítá bez ohledu na to, z jakého jiného směru se vrátil.

 

Pro naše partnery chystáme další výkonnostní akce / slevy / nabídky, takže se rozhodně máte na co těšit :).

 

Především vás prosíme, abyste byli ve svých doporučeních poctiví, netlačili na pilu s vidinou zisku. Protože není nic důležitějšího než dobrý vztah s vaším okolím.

 

Pokud vás nabídka zaujala, vyplňte prosím formulář pro registraci partnera. Počkejte na schválení a hlavně nezapomeňte vyplnit bankovní účet. Peníze posíláme s měsíční frekvencí a jak se říká: Každá koruna se počítá :)

 

Děkujeme za podporu!

Lyopotraviny vám přejí hezký den :)

 

Registrací do provizního systému uživatel prohlašuje souhlas s:

Obchodními podmínkami provizního programu

Podmínky ochrany osobních údajů

 

Do provizního programu se příhlásíte ZDE.