Lyofilizované přírodní pařené nitě - gyros

Lyofilizované přírodní pařené nitě - gyros jsou neuvěřitelně lahodnou svačinkou pro každou příležitost. Nitě dlouhé cca 12 cm, jsou ideální nejen pro děti, ale také pro milovníky dobrého jídla. Tyto nitě jsou skvělým doplňkem k vínu a perfektně se hodí i k namáčení do různých dipů.

Baleno ve skle.  

Lyofilizace - metoda sušení mrazem. 

 

Skladem (>5 ks)
Kód: 186.2018186.80 GYROS - SKLO
217 Kč / ks 194 Kč bez DPH 271 Kč / 100 g
Kategorie: Sýry a mléčné výrobky sušeny mrazem
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 0.08 kg
Země původu: Česká republika
Skladování: Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Zamezte přístupu vzduchu pomocí zipp uzávěru.
Nutriční hodnoty: Energetická hodnota: 2330 kJ 557 kcal Tuky: 37 g z toho nasycené mastné kyseliny: 24 g Sacharidy: 0 g z toho cukry: 0 g Bílkoviny: 52 g Sůl: 3,9 g
Na 100 g lyo bylo použito čerstvé suroviny cca: 180 g
2131 1 prirodni parene syry lyofilizovane susene mrazem korbaciky nite gyros baleno ve skle
Novinka Tip

PŘÍRODNÍ PAŘENÝ SÝR LYOFILIZOVÁNO (SUŠENO MRAZEM) - NITĚ - KORBÁČIKY - GYROS

baleno ve SKLE

Nitě dlouhé cca 12 cm, jsou ideální svačinkou nejen pro děti. Jsou úžasné k vínu a jsou také vhodné pro namáčení do dipů různých příchutí.
 
Přírodní pařené sýry pro nás vyrábí v Doubravském dvoře, kam určitě doporučujeme zajet na výlet, až budete v okolí Litovle. V Doubravském dvoře si totiž můžete v mlékomatu napustit čerstvé mléko, které má na povrchu krásnou vrstvu smetany a když zavítáte i do jejich krásné prodejny, najdete zde mnoho produktů, které vyrábějí z vlastního mléka a také jejich dokonalou zmrzlinu! V Doubravském dvoře si najde každý to své hezké. 
S Doubravsým dvorem jsem spojili síly už dávno, protože jsme se domluvili na sdílené dopravě a můžeme tak včas doručit každý týden naše produkty všem zákazníkům ze Scuk.cz.
 

Při vzorkování jsme zjistili, že jsou sýry neuvěřitelně žravé :). Když si vezmete jeden, za chvíli Vám to nedá a jdete pro další. Lyofilizované pařené sýry mají výhodu, že si je můžete vzít kamkoli a nezkazí se Vám a zároveň víte, že máte po ruce opravdu zdravou svačinku, nebo chuťovku.

Pařené sýry jsou sice křupavé, ale nejsou tvrdé, naopak se krásně rozpadnou v puse. 

Doporučujeme také, jako netradiční jedlý dárek. 

 

Na výrobu 100 g lyofilizovaných sýrů připadá cca 180 g čerstvých sýrů.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: