Jana Zahradníková - Hrdá ambasadorka Lyopotravin

Lyopotraviny - Kvalitní lyofilizované kousky přírody

Jsem hrdá ambasadorka Lyopotravin, nejkvalitnějších lyofilizovaných kousků přírody, které jsem měla možnost ochutnat.

Říkám si průvodkyně, jelikož vnímám, že moje cesta s klienty se neopírá jen o jeden směr ale o všechny základní aspekty našeho zdraví a tím jsou vztahy a správné návyky...

jana zahradníková

 

Po stránce studia jsem vystudovaná nutriční terapeutka, koučka s mezinárodní certifikací a neustále se vzdělávám, jak ve výživě tak v oblasti vztahů a mentálního zdraví. Jsem také školitelkou na akreditovaných kurzech ve fitnessinstitut, spoluorganizátorka nádherných retreatů pro ženy, pořádá skupinové lekce na téma mentální odolnost, jsem tvůrkyně Dietsystem www.dietsystem.cz , aplikace pro nutriční terapeuty a vizionářka s naivním ale hořícím srdcem, co věří, že jednou celé republice vzniknou návykové stezky, které budou nejmenší i dospělé učit návratu k sobě, pohybu a přírodě, tedy ke zdraví.

Věřím, že chronická onemocnění (jak fyzická, tak mentální) nevznikají bez příčiny a jsou velmi laskavou pozvánkou k probuzení a ke změně. Jestli si ve svém životě volíme ty správné cesty nám nepotvrdí nikdo ve vnějším světě ani kniha, ani ta nejelpší studie, tím jediným důkazem je náš vlastní vnitřní pocit souladu a naše fyzické i mentální zdraví.

Aktuálně nenabírám nové klienty, ale své myšlenky předáváme s kolegou skrze celorepublikový projekt "Začni Napořád", který obsahuje všechny informace o stravě pohybu a nastavení si rutin, který jsme kdysi potřebovali my dva, více informací najdete na www.zacninaporad.cz

Zamilovala jsem se do Lyopotravin hned napoprvé a těším se, co spolu ještě vymyslíme. 

 

 

 

Moje top 3 produkty:

Mandlová mouka

Lyo ovoce (hrušky, jahody, meruňky)

BIO jasmínová rýže

(můj manžel ji miluje a vzkazuje, že je to nejvoňavější rýže v BIO kvalitě)

 

Podívejte se na můj oblíbený jednoduchý recept bez lepku a rafinovaného cukru z mandlové mouky.

 

Perník s jablky

  recept perník s jablky

Mlsání může být zdravé, vyvážené a nutričně výživné. Najdete mě také na www.janazahradnikova.cz, kde brzy začnu aktivněji podporovat svůj blog, prozatím se můžete přihlásit k odběru newsletteru, který odesílám každý měsíc. Najdete ho na webu úplně dole :)

 

S láskou Jana <3